بدون نظر مقالات

رفتن به خانه سالمندان یکی از مهم ترین تصمیماتی است که افراد مسن و یا فرزندانشان در طول زندگی خواهند گرفت. انتخاب بهترین مرکز سالمندان ممکن است برای شما مشکل باشد و ندانید که به چه مرکزی اعتماد کنید. یارین هوم یکی از بهترین و مجهزترین خانه سالمندان است که امکانات بسیار خارق العاده ایی را برای شما فراهم می کنند. در مطالب قبل شما را با راهنمای انتخاب خانه سالمندان آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سایر نکاتی مهمی که درباره خانه سالمندان باید بدانید آشنا کنیم.

هنگامی که فرزندان بزرگ می شوند و هر کدام به سراغ زندگی خود می روند، والدین بعد از چند سال ممکن است سن و سال زیادی پیدا کنند و نتوانند به تنهایی کار های خود را انجام دهند. در این شرایط بهترین راه برای افراد رفتن به خانه سالمندان است.  برای اینکه افراد مسن و عزیزانتان را به یک مرکز سالمندان ببرید باید به نکات زیر توجه کنید.

اولین چیزی که در مرکز سالمندان باید مورد توجه قرار دهید این است که باید خانه سالمندان در طبقه همکف واقع شده باشد و پله نداشته باشد. داشتن پله برای افرادی که نمی توانند راحت راه بروند بسیار سخت خواهد بود.

کریدور و لابی مرکز سالمندان باید عریز و پهن باشد. حداقل 36 اینچ باشد. اگر لابی و ورودی مرکز سالمندان پهن باشد افرادی که با واکر و یا ویلچر حرکت می کنند راحت تر می توانند عبور کنند. همچنین افراد مسن در ورودی های پهن و عریض راحت تر می توانند باهم ارتباط برقرار کنند و با دیگر افراد مسن صحبت کنند.

داخل حمام ها پله نداشته باشد. بهتر است تا سرویس حمام دارای پله نباشد تا افراد مسن راحت تر بتوانند از آنجا استفاده کنند. علاوه بر این وجود طبقه و یا طاغچه در حمام و سرویس های بهداشتی می تواند کمک بسیار خوبی برای افراد مسن باشد.

برای اطلاع از خدمات بهترین خانه سالمندان با کارشناسان ما در تماس باشید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.