بدون نظر مقالات

همانطور که می دانید خانه سالمندان یکی از مراکز مهمی است که می توان سالمندان و افراد مسن را برای توانبخشی و مراقبت به آنجا فرستاد. در مطالب قبل شما را با نحوه احترام گذاشتن به سالمند در خانه سالمندان آشنا کردیم و گفتیم که متاسفانه در برخی مراکز شاهد رفتار های محترمانه با سامندان عزیز نیستیم بنابراین باید در انتخاب نوع مرکز سالمندان دقت لازم را انجام دهید.

آیا می دانید رفتار پرسنل و پرستاران با سالمند در خانه سالمندان باید به چه نحوی باشد؟ در مطالب قبل برخی از این عوامل را توضیح دادیم در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست اورید.

در این مقاله می خواهیم نکاتی را که باید پرستاران و پرسنل بدانند را معرفی کنیم.

به سالمند اجازه دهید تا در تصمیم گیری هایی که به سلامت و مراقبت او مرتبط است نظر دهد.

باید سعی کنید تا شرایط جسمی و روحی سالمند را به او توضیح دهید و به طور مستقیم سعی بر تغییر رفتار در خوراک و نگهداری از او نکنید. اجازه دهید سالمند نیز در مورد سلامتی و مراقبت از خودش نظراتش را بیان کند. حتی اگر نخواستید به حرف او گوش دهید باز هم باید اجازه دهید تا سالمند نظرش را بدهد.

به موقعیت و حریم خصوصی سالمند احترام بگذارید

در بهترین مرکز سالمندان به حریم خصوصی سالمند نیز احترام گذاشته می شود و هیچ مزاحمتی برای آن ها ایجاد نخواهد شد. شما به عنوان یک پرستار وظیفه نگهداری و رسیدگی به سالمند را دارید فراموش نکنید که شما فرزند و یا مادر آن ها نیستید. اینکه از یک سالمند نگهداری و مراقبت کنید به این معنی نیست که بتوانید بدون اجازه وارد حریم شخصی او شوید. سعی کنید همیشه قبل از اینکه وارد اتاق سالمند شوید در بزنید.

برای استفاده از خدمات بهترین مرکز سالمندان می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.